חוגגים בת מצווה לביתכם? חולמים על אירוע מוצלח, מרגש ובלתי נשכח? זה הזמן לדעת הכול על חשיבותה של המוזיקה לאורך שלבי האירוע ועל אופן הבחירה הנכונה בשירותי תקליטן לבת מצווה.

שירותי תקליטן לאירועים – מה חשוב לדעת?

מוזיקה לאירועים בכלל ושירותי מוזיקה לבת מצווה בפרט, הינם שירותים מקצועיים המיועדים למעשה למטרות התאמת פס-הקול לאירוע אותו אתם מתכננים לקיים. שירותים אלו מוצעים לכם כיום על ידי אנשי מקצוע שונים, לרבות, עורכים מוסיקאליים, הרכבים מוסיקאליים לאירועים, וכמובן, תקליטן לאירועים המתמחה בהגשת מוסיקה וליווי אירועים בהתאמה מלאה לאופיים וסגנונם.

בדומה לכל אירוע אחר, גם באירועי בת המצווה הנחגגים בימינו במתחמי אירוח כאלו ואחרים ברחבי הארץ, קיימת חשיבות רבה לסגנון המוסיקאלי הנבחר ללוות את האירוע מתחילתו ועד סופו המוצלח, כאשר בחירת הקו המוסיקאלי לאירוע נעשית על ידי די'גיי לבת מצווה או על ידי כל נותן שירות אחר בתחום מוזיקה לאירועים בו בחרתם.

יחד עם זאת, על מנת להבטיח לעצמכם התאמה מלאה בין הקו המוסיקאלי הנבחר לבין אופי וסגנון אירוע בת המצווה אותו אתם עומדים לקיים, מחובתכם להגדיר מראש את הצרכים המוסיקאליים בהתאם לשלבי האירוע השונים ובהתאם למרכיבים ולאלמנטים השונים אותם אתם עתידים לכלול באירוע, לרבות, טקסי בת מצווה, אטרקציות שונות לאירועי בת מצווה וכדומה.

איך לבחור תקליטן לבת מצווה
איך לבחור תקליטן לבת מצווה

כיצד לבחור דיג'יי לבת מצווה –קווים מנחים ועיקריים  

הליכי הבחירה בתקליטן לבת מצווה חייבים להיעשות במסגרת ההכנות המוקדמות שלכם לאירוע, וזאת לאחר שהגדרתם את מועד האירוע, המקום בו אתם עתידים לקיים את האירוע ואת מספר המשתתפים באירוע. ברוב המקרים, מומלץ לקיים את הליכי הבחירה בתקליטן לאירוע מספר חודשים לפני מועד האירוע, וזאת על מנת להבטיח לעצמכם את האיש הנכון על עמדת הדי'גיי במהלך האירוע.

לצורך בחירת הדיג'יי הנכון לאירוע בת המצווה של ביתכם, אנו ממליצים לכם להתייחס לכל אחד מהפרמטרים המקצועיים הבאים:

  • אופי המקום בו אתם עתידים לקיים את האירוע– האם מדובר באולם אירועים או מועדון אירוח המאובזר במערכות הגברה ותאורה משוכללות? האם מדובר בשטח פתוח (חוף ים וכל לוקיישן אחר בטבע) בו אתם נדרשים לספק פתרונות הגברה ותאורה? הם מדובר במקום אינטימי או גדול מדי בו חייבים לערוך בדיקת סאונד מקדימה על מנת לבחון את איכויות הסאונד במקום וכדומה.
  • אופי האירוע עליו אתם חולמים – האם מדובר באירוע אינטימי ומרגש למספר מצומצם של בני משפחה וחברים? האם מדובר באירוע גדול ומושקע בו משולבים מגוון רחב של אטרקציות ומרכיבי אירוח והפקה שונים? האם מדובר באירוע שהוא למעשה מסיבת ריקודים לחברותיה וחבריה של כוכבת וכדומה.
  • הרכב האורחים באירוע ומספר המשתתפים בו– מיהו קהל היעד העיקרי של האירוע: בני ובנות מצווה צעירים או בני ובנות משפחה מבוגרים יותר? מה המכנה המשותף העיקרי למשתתפי האירוע? מהו מספר המשתתפים באירוע וכדומה.

התייחסות מקדימה לכל אחד מהפרמטרים המופיעים לעיל, תאפשר לכל תקליטן לבת מצווה מקצועי ומנוסה לבנות עבורכם "פרופיל" מוסיקאלי מדויק לצרכי האירוע אותו אתם מתכננים, ולכן עוד בטרם בחרתם את זהותו של הדיג'יי לאירוע, אנו ממליצים לכם לתת את הדעת על הפרמטרים הנ"ל.

טיפים ועצות לבחירת תקליטן לבת מצווה

לאחר שהגדרתם לעצמכם את הקווים המנחים העיקריים אשר יסייעו לאיש המקצוע הנכון להתאים בעבורכם את הסגנון המוסיקאלי המדויק והנכון לאירוע בת המצווה של ביתכם, זה הזמן לעבור לעיקר ולדעת כיצד מומלץ לבחור דיג'יי לבת מצווה.

לצורך קיומו של הליך בחירה נכון, ענייני ומדויק, אנו ממליצים לכם לעקוב אחר ההמלצות הבאות:

  1. הפקידו לבדוק מהו הניסיון המקצועי העומד לרשות התקליטן בכל הנוגע למתן שירותי מוסיקה לאירועים בכלל ומוזיקה לאירועי בת מצווה בפרט.
  2. הקפידו לבקר באירוע בר מצווה בו משתתף התקליטן שאת שירותיו אתם מתכוונים לשכור והתרשמו מהאופן בו הוא "מעביר" את האירוע.
  3. בקשו המלצות דרך רשת האינטרנט או הפייסבוק בנוגע לתקליטן שאת שירותיו אתם מתכוונים לשכור.
  4. קיימו פגישות ייעוץ מקדימות לפחות עם 2-3 נותני שירות מקצועיים ובמהלך הפגישה בדקו את הכימיה האישית הנוצרת ביניכם לבין איש המקצוע. פגישות אלו נועדו גם לצרכי אפיון הצרכים המוסיקאליים במהלך האירוע בהתאם להנחיות אותן ציינו בפסקה הקודמת.

טיפ קטן-גדול להורים שבינינו, ביתכם היא הכוכבת הרשמית של האירוע ולכן אנו ממליצים לכם לשתף אותה בתהליך בחירת דיג'יי לבת מצווה.

שירותים נלווים המוצעים לכם על ידי דיג'יי לבת מצווה

בניגוד לאירועים אחרים כגון: אירועי חתונה, אירועי ברית/ה ואירועים עסקיים כאלו ואחרים, שירותי המוסיקה לאירועי בת מצווה כוללים גם מספר שירותים נלווים המותאמים לאופי וסוג האירוע אותו אתם בוחרים לקיים, לרבות, שירותי הנחייה על ידי התקליטן המלווה את האירוע ו/או על ידי מנחה או מפעיל מקצועי הפועל יחד עם התקליטן או בשיתוף פעולה מלא עימו.

כמו כן, שירותי המוזיקה לאירועי בת מצווה כוללים כיום מגוון רחב של אטרקציות וגימיקים אותם מציעים לכם תקליטנים וחברות מוסיקה שונות העוסקות ומתמחות בנושא, לרבות, חלוקת אביזרי מסיבות, טקס קבלת פנים לכוכבת האירוע ועוד מגוון רחב של גימיקים ואטרקציות הנכללות בשירותיו של תקליטן לבת מצווה. שירותים אלו מוצעים לכם בתוספת תשלום והבחירה בהם חייבת להיעשות בהתאם ליכול

Similar Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *