מתחתנים? רוצים להבטיח לעצמכם את האירוע עליו אתם חולמים? זה הזמן לדעת הכול על שירותי מוזיקה לאירועים ועל הליכי בחירת הדיג'יי הנכון לאירוע. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע מורחב אודות הליכי בחירת תקליטן לחתונה.

מוזיקה לאירועים – רקע כללי

מוזיקה לאירועים היא למעשה הגדרה כללית לפס-הקול העתיד ללוות את האירוע הפרטי/עסקי אותו אתם מתכננים לקיים והיא מהווה חלק בלתי נפרד ממרכיבי האירוע וברוב המקרים היא זו אשר עושה את ההבדל בין אירוע מוצלח ומהנה במיוחד לבין אירוע בינוני וחסר משמעות עבור רוב האנשים הנוטלים בו חלק.

המוזיקה לאירועים מותאמת בין היתר לאופי וסוג האירוע, מספר המשתתפים באירוע והמכנה המוסיקאלי המחבר ביניהם, כאשר בחירת הפס-קול לאירוע נעשית על ידי בעלי האירוע בשיתוף פעולה מלא של נותני השירות בתחום המוזיקה, לרבות, עורכים מוסיקאליים, תקליטנים, חברות מוזיקה לאירועים, הרכבים מוסיקאליים וכדומה.

איך לבחור תקליטן לחתונה
איך לבחור תקליטן לחתונה

מוזיקה לחתונה – מה חשוב לדעת עליה?

מוזיקה לחתונה הינו שירות מוסיקאלי המיועד לאירועי חתונה קטנים כגדולים המתקיימים מדי יום במאות מתחמי אירוח ואולמות אירועים ברחבי הארץ. שירות זה מלווה את כל מהלך האירוע מתחילתו ועד סופו והוא מוצע לכם על ידי מספר נותני שירות שונים הכוללים בין היתר: חברות מוזיקה לאירוע חתונה, דיג'יי לחתונה, הרכבים מוסיקאליים המלווים את מהלך האירוע או נוטלים חלק בשלבים מסוימים של האירוע ועוד.

אירועי חתונה בדומה לכל אירוע אחר, נמדדים על פי שלושה מרכיבים עיקריים, איכויות מתחם האירועים בו בחרתם לקיים את האירוע, הרמה הקולינארית של תפריטי האירוח באירוע, ומעל הכול, המוסיקה המתנגנת לאורך שלבי האירוע ויכולותיו של נותן השירות בתחום המוסיקאלי להפוך את האירוע למעין מסיבת ריקודים תוססת ומקפיצה בה כל אחד/אחת ממשתפי האירוע מרגיש שהוא חייב לפזז ולקפץ על רחבת הריקודים.

על מנת להפוך את אירוע החתונה המרגש והמיוחד עבורכם לאירוע חווייתי ובלתי נשכח עבור כל אחד ואחת מהמשתתפים בו, אנו ממליצים לכם לתת את הדעת לכל אחד משלושת המרכיבים הנ"ל ובכך למעשה להבטיח לעצמכם אירוע חתונה בלתי נשכח.

 

שירותי מוזיקה לחתונה לאורך השנים

אם תציצו באלבומי החתונה של הסבים והסבתות שלכם או אפילו של הוריכם (במידה ואתם בגילאי 30 + ), קרוב לוודאי שתגלו שעל הבמה המרכזית של האולם בו נערכה החתונה עמד הרכב מוסיקאלי אשר כלל בתוכו בין היתר: מתופף, גיטריסט, בסיסט, אורגניס, זמר וזמרת ליווי. ההרכבים המוסיקאליים השונים היוו חלק בלתי נפרד ממרכיבי האירועים אשר נערכו בארץ ובעולם במרוצת שנות ה-60 וה-70 של המאה החולפת, ורק בתחילת שנות ה-80 של אותה מאה נכנסו לתחום האירועים אנשי מקצוע שבתחילת הדרך קראו להם תקליטנים והיום הם מכונים דיג'יים.

הבדל נוסף בין שירותי המוסיקה מדור האירועים הקודם לימינו, טמון בעובדה שמתחמי האירוח של פעם אינם כללו מערכות סאונד ותאורה חדישות ומתקדמות, כאשר מערכות ההגברה באולם הובאו לאולם על ידי ההרכבים המוסיקאליים אשר נבחרו על ידי הזוג המאושר ללוות את אירוע החתונה שלהם.

כיום, כל אולם אירועים קטן כגדול, מאובזר במערכות הגברה וסאונד חדישות אליהן מתלוות מערכות הגברה חכמות המשתלבות לאורך כל שלבי האירוע בהתאם לסוג המוסיקה המושמעת באירוע ובהתאם לכל אחד משלבי האירוע. חשיבותה של המוסיקה לאורך כל אחד משלבי החתונה, החל משלב קבלת הפנים והושבת האורחים במקומותיהם, דרך שלב טקסי החופה המרגשים ועד לשלב מסיבת הריקודים במהלך האירוע, מחייבת אתכם לבחור בקפידה את האיש הנכון האמון על הצד המוסיקאלי של האירוע.

 

 

טיפים מעשיים לבחירת תקליטן לחתונה

על מנת להפוך את אירוע החתונה שלכם לאירוע מוצלח, מהנה ובלתי נשכח, קיימת חשיבות רבה לבחירת האיש הנכון על עמדת הדיג'יי. בחירת תקליטן לחתונה חייבת להיעשות בהתאם למספר פרמטרים מקצועיים אשר יאפשרו לכם לעשות את הבחירה הנכונה באיש המקצוע הנכון.

לצורך הליך הבחירה, ריכזנו עבורכם מספר טיפים מעשיים לבחירת דיג'יי לחתונה

  • הגדירו מראש את הסגנון המוסיקאלי המועדף עליכם בהתאם להיכרותכם המוקדמת עם רוב משתתפי האירוע העתידים לקחת חלק באירוע המרגש והמיוחד שלכם.
  • ערכו לעצמכם רשימה של 4-5 תקליטנים או חברות מוסיקה לאירועים מובילות בתחום
  • קיימו פגישות היכרות מקדימות עם כל אחד מאנשי המקצוע המועמדים להיות אמונים על הצד המוסיקאלי של האירוע שלכם.
  • במהלך הפגישות המקדימות התרשמו מהניסיון המקצועי העומד לרשותו של כל תקליטן לאירועים עימו אתם נפגשים ולכימיה הנוצרת ביניכם לבינו כבר לאורך הפגישה.
  • בקרו באחד מהאירועים בהם התקליטנים המועדפים עליכם נוטלים חלק והתרשמו מאיכויותיו של התקליטן לאורך שלבי האירוע השונים.

בנוסף, לאחר שכבר בחרתם דיג'יי לחתונה, אנו ממליצים לכם לקיים עימו פגישה נוספת לצורך הגדרת הקו המוסיקאלי המועדף עליכם לאירוע ולצורך קבלת ייעוץ מוסיקאלי מקדים מצידו.

 

בחירת דיג'יי לחתונה – תנו למוסיקה לדבר!

כיום, תחום המוסיקה לאירועים נחשב לאחד מהתחומים המתפתחים ביותר בענף האירועים, כאשר כל תקליטן לאירועים או חברת מוסיקה לאירועים מנוסה, צברו את הניסיון המקצועי המאפשר להם "לחוש" את קהל המשתתפים באירוע ובהתאם לכך להתאים את הקו המוסיקאלי אשר ילווה את האירוע בהצלחה רבה.

לאחר שבחרתם באותו תקליטן לחתונה, אפשרו לו לתת למוסיקה לדבר ולהפוך את אירועי החתונה שלכם לאירועים מרגשים ברגעים מסוימים ולאירועים מקפיצים במיוחד על רחבת הריקודים

Similar Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *